O projekcie

W Green Office Ecologic wiemy, że w obliczu nieustających zmian klimatycznych potrzebne są zdecydowane działania ekologiczne na szeroką skalę. Z tego powodu wraz z początkiem roku 2024 połączyliśmy nasze siły z Nadleśnictwem Biała Podlaska, aby wspólnie przeciwdziałać zmianom, które wpływają negatywnie na naszą planetę.

Postanowiliśmy poszerzyć akcję „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI” o projekt „TERAZ LAS!” i we współpracy ze szkołami i przedszkolami zadbać o przyszłość młodych pokoleń sadząc lasy, które są żywą fabryką tlenu.

Akcja „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI” od 2015 roku konsekwentnie pomaga nam chronić środowisko poprzez właściwą i całkowicie bezpieczną utylizację sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W ten sposób przyczyniamy się do zmniejszenia zapotrzebowania na strategiczne surowce dla naszego kraju oraz podnosimy świadomość ekologiczną wśród najmłodszych.

Jesteśmy gotowi podjąć kolejne przedsięwzięcia, mające na celu poprawę kondycji środowiska, w którym żyjemy. Chcemy osiągnąć nasz cel poprzez posadzenie znaczącej ilości drzew na terenie Nadleśnictwa Biała Podlaska oraz aktywne promowanie działań proekologicznych ramię w ramię z pracownikami Lasów Państwowych, którzy chętnie dzielą się z Wami swoją wiedzą na temat ekosystemu i ochrony środowiska.

ZA KAŻDE 500 KG  ZEBRANEGO PRZEZ SZKOŁĘ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO POSADZIMY 50 DRZEW. NATOMIAST ZA KAŻDĄ TONĘ ZASADZIMY W IMIENIU SZKOŁY AŻ 500 DRZEW!

NASADZENIA BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY DWA RAZY W ROKU – WIOSNĄ I JESIENIĄ. 

Na naszym blogu będziemy się z Wami dzielić relacjami z każdej edycji sadzenia drzew oraz materiałami dotyczącymi ekologii, ochrony środowiska oraz działalności Nadleśnictwa Biała Podlaska. Przyszłość planety jest w naszych rękach, zadbajmy o nią razem!

Jeśli chcesz przyłączyć się do naszej akcji skorzystaj z formularza kontaktowego. Nasi konsultanci chętnie podzielą się z Tobą wiedzą, jak możesz wesprzeć nasze działania.

Odwiedź stronę akcji „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI” i dowiedz się więcej o naszej działalności.